מהיום שלמדתי ליצור משפטים שלמים (בגיל שנה וקצת), היה ברור שאני לא רק יודעת לדבר יפה, אלא גם מבינה מה צריך להגיד ולעשות כדי לגרום לאנשים שונים לפעול בצורה מסויימת. במשך השנים השתמשתי בכישרון הטבעי הזה גם במישור המקצועי, בחרתי להתמחות בשיווק במסגרת לימודי תואר שני MBA באוניברסיטת תל אביב, ובכל תפקיד מקצועי וניהולי שמילאתי, לשיווק היה תפקיד מאוד מרכזי.

במשך שנים רבות עבדתי כשכירה. התחלתי את הקריירה המקצועית שלי בבנק למסחר, שם ניהלתי את חדר עסקאות מט״ח, תפקיד שכלל גיוס וניהול לקוחות. משם לרויטרס ישראל, ואח״כ לחברת ייעוץ ופיתוח עסקי לאירופה, שם הקמתי וניהלתי את מחלקת הסלולר. בשנת 2003 הגשמתי חלום ועברתי לגור בניו יורק שם ניהלתי את השיווק והפיתוח העסקי בשני משרדי פירסום (אני ממוצא חצי אמריקאי ודוברת אנגלית שפת אם).

בשנים האחרונות אני מתגוררת ביפו ועובדת כיועצת שיווק עצמאית. אני נהנית לעבוד עם חברות מענפים שונים ולעזור ללקוחותי להמריא לגבהים חדשים על ידי שילוב של שיווק עסקי נכון ותהליכי התייעלות המבטיחים תוצאות.

אשמח שנדבר,
שרון שר

 

חמש סיבות טובות למה כדאי לעבוד איתי (לחצו על ה+ כדי לקרוא עוד )

 1. כי כשעושים את זה נכון, רואים תוצאות

  בין אם אני בונה ללקוח אתר אינטרנט חדש, כותבת חומרים שיווקיים או מאפיינת מערכת CRM, אני דואגת שהתוצר הסופי יהיה מושלם. שהמסר השיווקי יניע את קהל היעד לפעולה, שהמדיה תתאים לאופי הפעילות העסקית של החברה ותחשוף אותה ללקוחות רלוונטים חדשים, שהקופי יהיה מדויק וקולע, ושהמערכת תתמוך ביעדים העסקיים שהגדרנו עבור הלקוח. וכשזה נכון זה גם עובד…

 2. כי אני משלבת את עולמות השיווק והאסטרטגיה העסקית כדי להבטיח תוצאות לטווח ארוך

   אחת הטעויות הנפוצות ביותר, בעיקר בקרב חברות שירותים היא הניסיון לרכוש לקוחות חדשים מבלי להערך לעבודה מולם. כאשר אני מתחילה לעבוד עם לקוח חדש אני קודם כל בוחנת מה יקרה מרגע שבו נכנס ליד חדש, שהרי לא עשינו כלום אם רכשנו לקוח חדש ולא הצלחנו לקיים את ההבטחה שבזכותה הוא החליט לעבוד איתנו. רק על ידי אסטרטגיה המשלבת שיווק וניהול עסקי נבטיח תוצאות ארוכות טווח שיבואו לידי ביטוי בשורה התחתונה ולאורך זמן.   

 3. כי איך אפשר לכתוב תוכן שיווקי איכותי מבלי להבין בשיווק?

  קופי ותוכן, טובים ככל שיהיו לא יכולים להיות מנותקים ממהות העסק, מיצובו ובידולו ביחס לתחרות. מאפיינים כמו איכות השירות או המוצר, ותק החברה והניסיון שלה, רמת המקצועיות או זמינות השירות הופכים במהרה למשהו גנרי (קומודטי) שכל ספק יכול להבטיח. החוכמה היא להבין מהו ה DNA המיוחד של העסק, דרכו לשקף את הערך הייחודי שהעסק מציע ללקוח ועל בסיס זה לכתוב את התוכן. אז תגידו אתם, איך אפשר לכתוב תוכן שיווקי מבלי להבין בשיווק? 

 4. כי אני מנהלת את התהליך באופן עצמאי והופכת למשאב נוסף של החברה

  מהרגע שמתחילים לעבוד ביחד אני לוקחת על עצמי לא רק את האחריות על התוצרים, אלא גם על ניהול התהליך עצמו: ניהול התקציב, איתור משאבים פנים וחוץ ארגוניים, גיוס ספקי משנה ומתן מענה לצרכים שמתעוררים אד הוק. אני עובדת עם עובדי החברה ומול לקוחות וחוסכת להנהלת החברה כאבי ראש ודאגה מיותרים.
  וכן, באמת אפשר לסמוך עלי בעיניים עצומות…

 5. כי אני שולטת בכל הנושאים הרלוונטים, אבל נעזרת במומחים איפה שצריך

  עולם השיווק מורכב מהרבה מאוד תתי תחומים וניתן למצוא היום חברות ואנשי מקצוע שמתמחים באופן בלעדי כמעט בכל נושא. לאחר שאני בונה עבור לקוח תוכנית שיווק מפורטת, אני מגייסת קבלני משנה בהתאם לצורך, והם בתורם אחראיים לביצוע אותו חלק בתוכנית אשר בו יש להם מומחיות ורקורד של תוצאות. בעזרת ראיה רחבה והבנה טובה בכל התחומים, אני מנהלת את כל המערך השיווקי של הלקוח תוך חיבור בין הפעילויות השונות והבטחת תוצאות מקסימליות.  

רוצים להמריא לגבהים חדשים? בואו נדבר! 
שרון שר 054-313-8136 או מלאו את הפרטים שלכם בטופס (לא לשכוח מספר טלפון להתקשרות) 

 

 • 8 + 43 =