• ייעוץ שיווקי- אסטרטגיה, תוכנית ויישום
    לעסקים שרוצים להתבלט ולהצליח

למי מתאים ייעוץ שיווקי?

ייעוץ שיווקי נועד לחברות, עסקים וגופים מסחריים שמבינים את הערך והחשיבות של ניהול השיווק באופן מקצועי, אבל אין להם צורך ו/או תקציב להעסיק איש/אשת שיווק בכירים במשרה מלאה או חלקית. השירות מאפשר לכם להנות מכל העולמות – מצד אחד מוסיפים לחברה משאב מומחה בתחומו שינהל תחום קריטי להצלחת הארגון, ומצד שני לא מתחייבים למשכורת גבוהה או לתקציבי שיווק גדולים מראש, אלא הולכים צעד אחרי צעד בהתאם לצרכים, להזדמנויות ולמשאבים שיש.

ייעוץ שיווקי, מה זה כולל?

ייעוץ שיווקי כולל למעשה את כל מה שהארגון צריך על מנת לקדם את פעילות המכירה של המוצרים והשירותים שהעסק מציע ללקוחות. ישנם עסקים שמגיעים לייעוץ שיווקי אחרי שכבר עשו בעבר תהליך כלשהו של ניתוח שיווקי, מיתוג ומיצוב, ויש להם כבר תשתית מתאימה להתחלת עבודה, ואחרים – אפילו חברות וותיקיות ומצליחות מאוד מבחינה עסקית – שאף פעם לא נתנו את הדעת לשיווק. וגם אם יש לכם תשתית שיווקית כלשהי, יתכן והיא אינה משקפת את הערכים האמיתיים והמהות של החברה. ישנן חברות שמגיעות לייעוץ שיווקי כדי לשפר ביצוע, ואחרות שצריכות להתחיל בעצם מאפס. הצורך בייעוץ שיווקי יכול לנבוע מרצון לצאת ממצב קיים, או כתוצאה של שינוי גדול כמו רכישת העסק, מיזוג עם חברה אחרת, הוספת תחומים חדשים או שינוי בסביבה התחרותית.

שלבים בתהליך הייעוץ השיווקי

  1. ניתוח המצב הקיים – החברה, הסביבה העסקית, קהלי היעד, המוצרים והשירותים, התשתית השיווקית (מיתוג, אתר אינטרנט, חומרים שיווקים), לקוחות, תהליך רכישת לקוחות חדשים, עלות רכישת לקוח חדש, ניהול לקוחות קיימים ושימורם וכדומה.
  2.  קביעת מטרות ויעדים – איפה אנחנו רוצים להיות בטווח המיידי, בטווח בינוני ובטווח הרחוק.
  3. חשיפת ערכי הבידול של העסק – את אותן התכונות, היכולות, והדברים הקטנים שעושים אתכם שונים מאחרים, שמושכים אליכם לקוחות ושגורמים להם לחזור אליכם שוב ושוב.
  4.  מיצוב ומסר אסטרטגי – איך אני רוצה שלקוחות יראו אותי ביחס למתחרים שלי? מה אני בשבילם? מה אני נותן להם מעבר למוצר או השירות שאני מוכר להם?
  5. בניית תוכנית השיווק – החל מהתשתית השיווקית (שיפור או בניה מחדש) וכלה בפעיליות השיווק בכל הערוצים הרלוונטים: מה צריך לעשות? מה רוצים להשיג? איך מודדים הצלחה? תקציב, משאבים, לוחות זמנים, מה התהליך? ומי אחראי על הביצוע?

התכולה של הייעוץ השיווקי תיקבע באופן ראשוני לפני תחילת העבודה (אחרי פגישת ההכרות), ותבוא לידי ביטוי בהצעת המחיר לעבודה משותפת. כל פרוייקט מתחיל בניתוח המצב הקיים וקביעת מטרות ומשם בהתאם לצורך. לעיתים הצורך נקודתי, ובמקרים אחרים אני מלווה את הלקוח ופועלת למעשה כמנהלת השיווק של החברה לאורך שנים.

אז אם אתם מרגישים שהגיע הזמן להמריא גבוה יותר, אשמח שנדבר.

לשיחה וקביעת פגישת הכרות
054-313-8136
sher.sharon@gmail.com

או מלאו את הפרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם

  • 2 + 67 =